30 Temmuz 2012 Pazartesi

Gece Evi Serisi ''filmi''

Her ne kadar hala gerçekliğine inanamasam da paylaşmalıyım dedim. Çünkü 4 sene öncede ''film'' olacaktı sözde. E hadi bakalım neyse!


Gece Evi Serisi Film Oluyor

Yılan hikayesine dönen film uyarlaması fiyaskolarından biri de Gece Evi serisiydi. Yayın hakları bir ara satılmış , sonra mali sorunlar ve yazarların kaprisleri yüzünden iptal edilmiş olan proje tekrar hayata geçiyor.

Cast ailesinin birlikte yazdıkları ülkemizde de ses getiren serilerden biri olan Gece Evi , nihayet film oluyor.Gece Evi hayranları film olacak haberini daha önce almıştı.

Hayranların çoğu bu habere sevinirken , projenin iptal edildiği duyurulmuştu. Sebep Pc ve Kristin Cast’ın gerçekleştirilmesi mümkün olmayan istekleri ve mali gücün bunu karşılayamaması olarak gösterilmişti.Yayın hakları anlaşmasının 2008′de fes edilmesinden beri film hakkında herhangi bir haber çıkmadı. Ta ki bugüne kadar.

Evet , Gece Evi sevenler favori karakterleriniz beyaz ekranda görebileceksiniz çünkü Davis Film – Gece Evi Serisinin film haklarını satın aldı.


2 yorum :

  1. Bıçaklayın beni!! Bir twilight olayına daha katlanamam. Çünkü iki kitabıda aynı basitlikte buluyorum. Filmlerde zaten kitapları katlederler. Birde böyle basit konulu bir kitabın kim bilir nasıl bir filmi olur -_-

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kesinlikle katılıyorum :D Twilight'ın filmini bile tam beceremediler, bu film nasıl olur kim bilir :D

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...