2 Mart 2013 Cumartesi

Konuşan Kitaplar ile Blog Turları // Gülümse Anılara - CAMILLA NOE PAGAN // I.Gün Yazar Tanıtımı


Konuşan Kitaplar ile Blog Turu'nun ilk gününde herkese merhaba, Bugün sizlere GÜLÜMSE ANILARA adlı kitabımızın yazarını kendi dilinden tanıtacağım. Her ne kadar yorumumu yarın yayınlayacak olsam da kitabı gerçekten beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim =) 

Sözü fazla uzatmadan sizleri Camilla Noe Pagan ile baş başa bırakıyorum.


Ben sağlık ve beslenme konuları ile ilginç ve yenilikçi insanların öz geçmişleri hakkında uzmanlaşmış bir gazeteciyim. Makalelerim  Allure, Cooking Light, Forbes.com,Glamour, Men’s Health, O: The Oprah Magazine, Prevention, Reader’s Digest,SELF, and Women’s Health gibi  ulusal yayımlarda ve internet sitelerinde yayınlanmıştır. Arthritis Today’de yazı işleri müdürü ve Amerikan Gazeteciler ve Yazarlar Derneği (ASJA) üyesiyim.
    
İşimi (maaşlı) sevmeme rağmen, roman yazmayı düşünmediğim bir anı hatırlamıyorum. İki yıl önce genç kadınlar ve beyin hasarı konusu üzerinde çalıştığım bir makale ile kendimi şans eseri bir araştırmanın içinde buldum ve olağanüstü bir roman konusuna bakmakta olduğumu fark ettim. Her akşam kızım yattıktan sonra yazmaya devam ettim ve dört ay içinde elimde çok iyi bir taslak oluştu. Birkaç harika editör ve harika bir temsilci sonrası, Gülümse Anılara (The Art Forgetting) rüyalarımın yayıncısı Dutton’a –Penguin grup- satıldı. Bu aralar ise iki numaralı kitabım için (ki şüphesiz herkesin üzerime yükleyeceği tüm endişe ve baskıyı omuzlarımda hissederek) durmadan çabalıyorum.
   
Bilgisayar başında olmadığım, bebeğimin altını değiştirmediğim ve onun yeni yeni yürüme anlarını takip etmediğim nadir zamanlarda mümkün olduğunca –sıklıkla da kocamın doğduğu ve büyüdüğü Puerto Rico’ya-seyahat ederim. Bir şarap aşığıyım ve zinde kalmak için fırsat buldukça düzenli koşu ve snowboard yapmama rağmen fırında –sağlıklı yiyecekler olmasa da- bir şeyler yapmaya bayılırım.
   
Bana iki satır da olsa yazın, Twitter’dan beni takip edin ya da Facebook sayfamı ziyaret edin; sizden haber almayı çok arzu ediyorum.

--Camille

 
2 Mart 2013

Yazar Tanıtım - http://kitaptelvesi.blogspot.com
Kitap Tanıtım - http://kitapsayfalarii.blogspot.com
Ön Okuma - http://kordugumhayaller.blogspot.com
Trailer - http://kordugumhayaller.blogspot.com
Kitap Çekilişi - http://kitapasigi.blogspot.com

3 Mart 2013

Alıntılar - http://asabibakire.blogspot.com ve http://kahvekokulukitap.blogspot.com
Yazar Söyleşi - http://tugceninkitapligi.com
Farklı Bloglara Gezi - http://gokkusagindakisonrenk.blogspot.com
Film olsaydı - http://tarihiaskromani.blogspot.com
Ya Sonra - http://tarihiaskromani.blogspot.com
Kitap Yorumu - *9 Blog Birden

*9 Blog'un yorumlarını bir arada http://konusankitaplarileblogturu.wordpress.com adresinde bulabilirsiniz...

Arkadya Yayınları'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...