5 Mayıs 2013 Pazar

TÜYAP Hatırına Yapılan Yayın ;)

Wuuuw ne kadar uzun zaman olmuş sizlere yazmayalı :D Üstelik yanıtlanmayı bekleyen bir sürü yorumum da var. İnanın blogumu bırakmak benim için çok zor oldu (ve Konuşan Kitaplar'ı) Ama bir sayısal öğrencisi olarak gerçekten bloga ara vermek zorun kaldım / kalıyorum. Bu yüzden herkesten çok özür dilerim, beni anlayacağınızı umuyorum. Siz yokken fazla yeni kitap okumadım zaten, eski beğendiklerimi tekrar okuyup durdum. Özellikle hatırlayamadıklarımı. Yine de yazın elimden geldiğince bloguma yazmaya çalışacağım özellikle TÜYAP Fuarı gezişimi !Bir sene boyunca dört gözle beklediğim bu fuar hatırına başladım yazıma , yoksa bir kez yazmaya başladım mı derslerimi bırakır yine bloga yönelirim. Bazılarınızın '' Ne olacak ki zaten haftada bir güncel versen yeter,  bu kadar zor mu? '' dediğini duyar gibiyim. Ve cevap veriyorum; inanın çok zor. Çünkü bu konu sadece bir güncel verip işlerime devam edeyim şeklinde olasaydı şimdi 350 yi aşkın üyem olmazdı ki ben yazmadığım zamanlarda bile bir çok üye eklenmiş. Bunun için ayrıca teşekkürler *-* Zaten problem sadece güncel vermekte değil, ilk olarak gerçekten iyi bir okur ve blog yazarı olmak istiyorsam (kendi adıma konuşuyorum) kesinlikle günü gününe yayın evlerini ve çıkaracağı kitapları, başka blogları ve yayınlarını , düzenlenecek etkinlikleri vb.. bir çok şeyi takip edip sizlerle paylaşmalıyım ki bunu da bir çok blog yazarı arkadaşım bilir. Kısacası bu da benim için -zamanı altın değerinde olan bir YGS-LYS öğrencisi için- büyük bir '' LÜKS '' tür.

İşte bu yüzden bloguma ara verdim. Temelli ayrılmadım >.> Zaten son zamanlarda sanal alemde bile sorunlar çıkmaya başlamıştı, gerçek hayatta yeteri kadar sıkıntı yaşadıktan sonra burada gelip hiç tanımadığın insanların sana saçma sapan şeyler söylemesi de onlar için ayrı bir lüks olsa gerek. Bu yüzden en iyisi üniversiteyi kazanana kadar belirli bir süre ara vermek.

Bunun dışında bloguma ara verirken grubum ve bir çok blog arkadaşım da bana destek çıktı *-* Onlara da tekrar teşekkür etmek isterim! Sözde TÜYAP hatırına yayınlamış olduğum bir yazı ama daha TÜYAP'tan bahsedemedim bile :D Dediğim gibi D.Bakır' da yaşadığım için TÜYAP benim her sene dört gözle beklediğim bir etkinlik. Geçen sene sanırım 13 kitap almıştım. ( 17 de olabilir hatırlamıyorum :D ) O fuarda ailecek batıyoruz ve 5 ay para harcayamıyoruz :DŞaka bir yana gerçekten ufak bir çocuk için rengarenk şekerler ile dolu bir dükkan ne ifade ediyorsa benim için de TÜYAP onu ifade ediyor. Umarım bu sene de çok güzel geçer ve sizlere neler alıp, yaptığımı yazabilirim.

Sizleri çok çok öpüyor ve anlayışınızdan dolayı teşekkür ediyorum!

NOT: Bir çekiliş işimiz vardı o hala aklımda, sanırım fuardan sonra bakacağım o konuya.

3 yorum :

  1. Özlesek de önceliklerin daha önemi elbette tatlım , allah kolaylıklar versin , kocaman öpüyorum. Yeni kitaplarını merakla bekliyorum.

    YanıtlaSil
  2. ayy ayy özledim seni ve blog yazılarını!! Okuyunca "ha dedim bu Merve'nin yazıları ":D Hemen de anlaşılıyorsun zaten :D Neyse ben hep takipteyim bakalım ne zaman geliyorsun yeniden aramıza ... :))))

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...