1 Temmuz 2013 Pazartesi

~ Bloglovin ~

Herkese merhaba! Tatil başladı hatta bir ayımız doldu bile, geç de olsa herkese iyi tatiller dilerim! Gerçi bana tatil yoktu, bu zamana kadar okulda ders görüyordum... Hala..image  Ama olsun, napalım bazı şeyler için fedakarlık yapmak gerekiyor =) Her neyse şimdi işi duygusallığa bağlayıp canınızı sıkmayayım!

Şimdi, bu aralar ne okudum ne yapıyorum?'' biraz anlatayım. Açıkçası (hala yapamadığım fuar tanıtım videosundan yola çıkarak ilk önce özür diliyorum -.- ) fuardan edindiğim kitaplarımdan çok azını okuyabildim. Mesela;
Oniks, Kütüphaneci, Gece Avcısı Serisi -ilk 4 kitap- ,Truva Tanrıçası... gibi. En son Kitap Sayfaları ile bir kitap okuma etkinliği yapalım dedim ki ben dedim, ben teklif ettim yani ama kızın kursağında bıraktım..Canım blog arkadaşımdan özür diliyorum tekrar . Ama yorumumu yapacağım inşallah! Ne diyordum , hıı ben de bugün İzmir yolcusuyum dualarınızı eksik etmeyin ;) Oradan istediğiniz bir şey varsa bana yazabilirsiniz!

Başlığı Bloglovin diye attım hangi konulara geldim, ben ve deliliklerim :DOki. Şimd gelelim şu Bloglovin olayına. Google ile takibin kapanacağı söz konusu (ben her ne kadar inanmasam da ) sonuçta gerçek olabilir ve ben önlemimi alayım dedim. Bloglovin'e kayıt yaptım ancak daha ben kayıt olmadan 118 takipçim varmış O.o Evet şoka girdim ve mutluluk göz yaşları döktüm! İsterseniz inanmayın ama gerçekten çok sevindim. ^-^ Bunun için de ayrıca çok teşekkür ederim, anlayışınız için!

Şu an takipçi sayım 156 isterseniz siz de katılabilirsiniz , eğer katılırsanız çok sevinirim =) Tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın!


* Ayrıca sağ en üstte bulunan takipçi butonundan da katılabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...