24 Kasım 2014 Pazartesi

Gölge Avcısının El Kitabı - Çekiliş // 1 Kişiye Hediye

Siteme dönüş şerefine zaten bir çekiliş yapacaktım fakat Mefistonun Öpücüğü kitabının iki tane olarak elime geçmesiyle birini hediye etmeye kara verdim ki o facebook sayfasında. Linki için tıklayınız.

Diğeri de blogumda. Bu çekilişi bu kitap üzerinde yapma kararıma gelirsek, bu kitabı ben de alacağım ve kazanan şanslı kişiyle aynı kitaba sahip olacağız. :) Herkese bol şans.

Başlama: 24/11/2014
Bitiş: 05/12/2014 Gölge Avcıları dünyasına ışık tutacak bu resimli rehber sayesinde bildiğiniz dünyanın ötesine geçmeye hazırolun!Hem "Ölümcül Oyuncaklar" hem de "Cehennem Makineleri"nde adı geçen bu el kitabı, 13. Yüzyıldan beri Gölge Avcısı olma yolundaki her genç Nefilim için vazgeçilmez bir ihtiyaç. Ahenkle resimlenmiş rehberimiz, meşhur Nefilimler'in gelmişinin ve geçmişinin yanısıra, diğer Aşağı Dünyalılar'ın tasvirlerini de içeriyor.


Ancak bu kitap, Gölge Avcısı'nın El Kitabı'nın sıradan bir baskısı değil.Clary'nin kendi nüshası. Kendisi de bir sanatçı olan Clary, kitapta arkadaşlarının ve ailesinin enfes çizimlerini yapmış, sayfa boşluklarına işinize yarayacak öneriler karalamış. Jace ve Simon'ın kendifikirlerini eklemelerine de engel olamamış. Bir yandan ansiklopedi, bir yandan tarih kitabı, bir yandan da alıştırma kitapçığı olan bu rehber, 13.yüzyıl da çok satar listesi gibi bir gelenek olsaydı tıpkı "Ölümcül Oyuncaklar" ve "Cehennem Makineleri" gibi zirveyi kimseye bırakmazdı!

a Rafflecopter giveaway

7 yorum :

 1. Neyi paylaşmam lazım? ve bloğum yok ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
 2. Facebook ve twitterda ister alttaki butonları kullanarak isterseniz sayfanın linkini yapıştırarak paylaşım yapabilirsiniz. Paylaştığınız gönderinin facebook ve twitterdaki linklerini de dediğim yerlere yapıştırmalısınız. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. blogum yok ne yapmalıyım?

   Sil
  2. Blogunuzun olmaması sorun değil:)

   Sil
 3. katıldım umarım bana çıkar :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...