1 Aralık 2014 Pazartesi

Beklenmedik Kargo

Hayatta en çok sevdiğim şey beklenmedik kargolar sanırım. Bugün elime abm Yayıncılık adı altında çıkmış birbirinden güzel iki kitap geçti.


Kitaplar o kadar güzel hazırlanmış ki, hayran kaldım. Sanırım kendime bağımlı olacak bir seri daha buldum.
Sizleri daha fazla mreklandırmadan kitaplara geçsem iyi olacak. Şu an elimde 2 kitap var fakat biri daha satışa sunulmamış. Ama ilkini bulabilirsiniz.

Bahsettiğim kitaplar LOVECRAFT adı altında çıkan yeni bir seriye ait. Dıştan bakıldığında ince ve yetişkin kitabı gibi gözükmediğini düşündüğünüz an, sizlere Spiderwick Günceleri'ni hatırlatmak isterim. Veya LAURA Serisi. Ya da Elyon Ülkesi, gibi gibi..

Kitabın dizaynına dediğim gibi bayıldım. Kapaklar 3d. Üç boyutlu yani. Hani şu DR 'de ayıla bayıla aldığımız 3d ayraçlar oluyor ya ( ayyy bayılıyorum ben onlara, hepsini kasaya atasım geliyor! ) aynı onlar gibi işte. Umarım anlatabildim. Hala şüphedeyseniz resimlere bakarak işi çözeceğinize eminim. ;)
Bayılmayayım da ne yapayım, siz söyleyin! abm Yayıncılık'a bu güzel kitaplar ve düşünceli notları için teşekkür ediyor en kısa zamanda yorumlamak üzere söz veriyorum.. Zaten sayfa toplamı, resimli sayfaları da çıkartırsak, 150 civarı.

Sizleri son olarak, ilk kitabın tanıtımı ile başbaşa bırakıyorum:

 

Dünyada en çok satan korku romanları artık Türkiye'de…

Korku edebiyat dünyasının önemli duayeni H.P. Lovecraft'ın tekniklerini kullanan romancımız Charles Gilman'ın gençlere yönelik öyküleri, yayınlandığı bütün ülkelerde çok satıyor. Türkiye'de abm Yayınevi'nin yayınlamaya başladığı Lovecraft Ortaokulu Hikayeleri dizisi dört kitaptan oluşuyor. Dizinin ilk kitabı Profesör Gargoyle. İkinci kitabı ise Yılan Kardeşler.

Piyasaya yeni çıkan bu iki kitap, öğrenci Robert'in Lovercraft Ortaokulunda başına gelen inanılmaz ve dehşetli öyküleri anlatıyor. Kahramanımız korkunç okulun sırlarını çözmek ister, ancak bu onun için hiç de kolay olmayacaktır. Gördüklerini ve bildiklerini kimseyle paylaşmaması gerekmektedir, yoksa olaylar onun sonunu hazırlayacaktır. Sizleri Lovercraft Ortaokulunun korkunç olayları ve görgü tanığı öğrenci Robert ile baş başa bırakıyoruz.

2 yorum :

  1. Ayy ne korrrrkunç kapağı var beee,esas da ilkinin. :/ Merak ettim. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de merak ediyorum, bakalım nasıl çıkacak :3

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...